Kinder niespodzianka i Kinder Joy – czym się różnią te słodkości?

Inne

Każdy, kto choć raz miał do czynienia z Kinder Niespodzianką wie, że na szczęśliwca, który stanie się jej posiadaczem – czeka specjalna uczta. To jednak nie same słodkości – Kinder niespodzianka to także te wszystkie małe chwile zaskoczenia i rozkoszy dla dzieci! To wszystko mieści się (o dziwo!) w jednym małym jajku: pyszny, mleczny smak wysokiej jakości czekolady Kinder, mała zabawka i wielka chwila zaskoczenia!

Nowa odsłona Kinder Niespodzianki: Kinder Joy!

Producenci Kinder Niespodzianki nieustannie dbają o to, by cały czas zaskakiwać małych smakoszy i ich rodziców i właśnie Kinder Joy jest jednym z tych pomysłów, które okazały się strzałem w dziesiątkę.

Kinder Joy to rewolucyjny pomysł, który jest hitem wśród najmłodszych dzieci. Podobnie jak Kinder Niespodzianka też łączy czekoladę, niespodziankę i zabawkę – ale w nieco innej formie. Fajne jest to, że zarówno Kinder Niespodzianka, jak i Kinder Joy niosą wszystko, co dobre nie tylko maluchom, ale też i ich rodzicom. To uspokajające i emocjonalne doświadczenie, gdy troskliwa mama, czy kochający tata daje dziecku jedną z tych słodkich niespodzianek – jest nie do opisania!

Czym różnią się Kinder Niespodzianka i Kinder Joy?

Zarówno Kinder Niespodzianka, jak i Kinder Joy – obie przekąski zapewniają dzieciom wyjątkową ucztę, różnica polega na tym, że ta druga propozycja jest dostarczana w nieco inaczej zaprojektowanej formie. Wszyscy wiedzą, że Kinder Niespodzianka to czekoladowe jajko, które po rozdzieleniu na dwie połówki odkrywa jajeczko z niespodzianką. Natomiast, w przypadku Kinder Joy mowa o odpowiednio wymierzonej porcji pysznego kremu mleczno-kakaowego z kiełkami pszenicy i dwoma chrupiącymi, waflowymi kuleczkami, które dodatkowo są wypełnione kremem kakaowym. Palce lizać!

Oczywiście Kinder Joy to również miejsce na zabawki. Te również, podobno jak wszystkie z Kinder Niespodzianki pobudzają wyobraźnię i kreatywność, równocześnie towarzysząc dziecku w jego rozwoju poznawczym, emocjonalnym i relacyjnym. To nie tylko pyszne, ale i mądre!