Oferty pracy

Analityk Danych

Nr ref.: BPO/Ł/3946/4069/PL/19

Lokalizacja: Łódź

Data dodania: 2019-02-20

Branża klienta:

  • Usługi dla biznesu
  • Finanse i Księgowość
  • Zarządzanie Danymi

Co wyróżnia ofertę:

  • Międzynarodowe projekty
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania danymi, finansów i księgowości
  • Brak okresu próbnego

Forma zatrudnienia:

  • Umowa o pracę

  • Bogaty program szkoleniowy  (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przedszkole dla dzieci pracowników
  • Ubezpieczenie
  • Kursy języków obcych

Zadania:

  • Zapewnienie poprawności danych
  • Przeprowadzanie audytów danych zgodnie z wymogami polityki wewnętrznej
  • Utrzymywanie kontaktu mailowego i przez skype z klientami
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji w międzynarodowym zespole
  • Dostępność do pracy w trybie zmianowym (zmiany poranne i popołudniowe lub nocne: 20-6, 22-8, 24-10)

Twój profil:

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z SAP będzie dodatkowym atutem
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność i uważność
  • Komunikatywności i rozwinięte umiejętności interpersonalne

w temacie wpisując numer referencyjny BPO/Ł/3946/4069/PL/19