Oferty pracy

Business Development Manager

Nr ref.: BPO/BDM/W/2983/17

Lokalizacja: Kraków

Data dodania: 2017-05-17

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT/Telco, BPO/SSC, Finance oraz FMCG.

Do naszego zespołu szukamy osób, które chcą pracować w dynamicznym biznesie w międzynarodowym środowisku, świetnie czują się w pracy z ludźmi i chcą świadomie kształtować swój rozwój zawodowy i wynagrodzenie.

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zespołu, do naszego biura w Krakowie poszukujemy Kandydatki/ Kandydata na stanowisko:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełnione systemem premiowym

Możlwiość realnych zarobków na poziomie 15k+ PLN brutto

Realny wpływ na rozwój nowego zespołu

Samochód służbowy marki premium

Flex time (przychodzimy od 8 do 10 i wychodzimy od 16 do 18)

Dostęp do bogatej, wewnętrznej bazy wiedzy

Zadania:

Pozyskiwanie nowych klientów w obszarze IT contracting

Zarządzanie niewielkim zespołem Account Executives

Kontrola i analizowanie wyników sprzedażowych

Rozwijanie nowych relacji biznesowych

Samodzielne i całościowe zarządzenie procesem sprzedaży

Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży, obsłudze klienta biznesowego w branży rekrutacyjnej lub IT (warunek konieczny)

Czynne prawo jazdy kat. B2

Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2/C1

Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientem

Bardzo dobrej znajomości rynku IT w Polsce

Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Chęć szybkiego rozwoju i uczenia się

Dodatkowe informacje:

w temacie wpisując numer referencyjny BPO/BDM/W/2983/17