Oferty pracy

Specjalista ds. umów z językiem hiszpańskim

Nr ref.: BPO/KR/SDUH/3813/18

Lokalizacja: Kraków

Data dodania: 2018-11-19

Branża klienta:

  • Międzynarodowa firma
  • Branża outsourcing

Wynagrodzenie i benefity:

  • Umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Rozwój kompetencji zawodowych, szkolenia, udział w innowacyjnych projektach
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem w miłej atmosferze
  • Bogaty pakiet socjalny

Zadania:

  • Monitorowanie zobowiązań umownych wszystkich stron i zapewnienie stałego przeglądu w celu zapewnienia terminowej realizacji wszystkich warunków umów
  • Identyfikacja ryzyka, oraz zarządzanie kwestiami związanymi z istniejącymi zobowiązaniami
  • Zapewnienie szkolenia i mentoring dla młodszych członków zespołu
  • Skuteczna komunikacja w sprawach dotyczących zarządzania umowami z zespołami ds. rozliczeń/dostaw, działu finansowego, handlowego, oraz prawnego
  • Zarządzanie wszystkimi dokumentami umownymi

Twój profil:

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (B2/C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu/przeglądzie umów
  • Mile widziane wykształcenie prawnicze
  • Wysoki poziom staranności, umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły
  • Doskonałe zarządzanie relacjami z klientami i umiejętności komunikacyjne

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

w temacie wpisując numer referencyjny BPO/KR/SDUH/3813/18