Oferty pracy

Asystent w dziale kadr i płac z językiem hebrajskim

Nr ref.: BPO/HEB/WAW/3828

Lokalizacja: Warszawa

Data dodania: 2018-11-21

Branża klienta:

  • branża outsourcingowa
  • międzynarodowe środowisko pracy

Wynagrodzenie i benefity:

  • Możliwość codziennego kontaktu z językami obcymi
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy (przy stacji metra)
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Realne możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dostęp do platformy MyBenefit i inne)
  • Przyjazna atmosfera pracy

Zadania:

  • Zarządzanie kompleksowym procesem płac oraz odpowiadanie na zapytania pracowników w tym zakresie
  • Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy w języku hebrajskim
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu
  • Wsparcie działu kadr i płac w codziennych obowiązkach

  • Płynna znajomość angielskiego i hebrajskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w dziale kadr i płac lub w obszarze administracji - mile widziane.
  • Dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

w temacie wpisując numer referencyjny BPO/HEB/WAW/3828