Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem niderlandzkim

Nr ref.: BPO/W/DUT/3966/18

Lokalizacja: Warszawa

Data dodania: 2018-11-09

Branża klienta:

-międzynarodowe środowisko

-branża outsourcing

Wynagrodzenie i benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. pakiet medyczny, karta Multisport)
  • Program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Zadania:

  • Obsługa Klienta w obszarze finansowo-księgowym
  • Weryfikacja płatności, wystawianie faktur
  • Tworzenie dokumentów w systemie SAP
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Tworzenie raportów

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego - warunek konieczny
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętności analityczne

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

w temacie wpisując numer referencyjny BPO/W/DUT/3966/18