Oferty pracy

C++ Developer

Nr ref.: IT/CD/K/3257/18

Lokalizacja: Kraków

Data dodania: 2018-11-21

Branża klienta:

  • Międzynarodowe środowisko
  • Branża IT

Wynagrodzenie i benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Zadania:

  • Rozwój oprogramowania stacji bazowych 4G&5G w zakresie OAM (projektowanie, implementacja, testowanie, poprawa jakości, automatyzacja)
  • Zapewnienie wsparcia technicznego w zakresie OAM dla operatorów sieci komórkowych (analiza zgłoszeń, dostarczanie rozwiązań)

  • Wykształcenie wyższe z zakresu nauk informatycznych, elektroniki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C/C++ (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w tworzenia oprogramowania działającego pod kontrolą systememu Linux
  • Bardzo dobra znajomość algorytmów oraz struktur danych
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z programowaniem współbieżnym
  • Doświadczenie w diagnozowaniu problemów dotyczących systemów wbudowanych
  • Dobra znajomość UML i zagadnień projektowania obiektowego
  • Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania (SOLID, DRY, KISS)
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git/P4)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Praktyczna znajomość standardu C++11/14
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania działającego w środowisku cloud (OpenStack/AWS)
  • Doświadcznie w rozwijaniu oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych (eNB, MME, RNC, etc) a w szczególności modułów FCAPS
  • Znajomość funkcjonalności OAM dla technologii 5G/LTE/WCDMA
  • Znajomość standardów 3GPP sieci LTE/WCDMA/UMTS/GSM
  • Znajomość protokołów (TCP/UDP/SNMP/SCTP/Netconf) i zagadnień sieciowych
  • Doświadczenie w diagnozowaniu problemów dotyczących systemów telekomunikacyjnych
  • Umiejętność definiowania architektury dla systemów wbudowanych i/lub cloud
  • Umiejętność programowania w języku Python

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.

Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie

zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

w temacie wpisując numer referencyjny IT/CD/K/3257/18