Oferty pracy

DevOps Engineer

Nr ref.: IT/DE/P/3852/18

Lokalizacja: Poznań

Data dodania: 2018-08-30

Branża klienta:

  • firma międzynarodowa
  • branża IT

  • Owoców, soków, musli i innych smakołyków dostępnych w naszych kuchniach
  • Oddechu w wolnej chwili przy piłkarzykach i Xbox-ie
  • Doskonalenia języka angielskiego w codziennej pracy i zapewnianym przez nas kursie
  • Nielimitowanego dostępu do rich source of knowledge (dostępy do m.in.: pluralsight.com, lynda.com, etc.)
  • Elastycznych godzin pracy
  • Pracy  w międzynarodowym zespole w przestronnym, nowoczesnym biurze
  • Udziału w polskich i zagranicznych konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach

Zadania:

  • Tworzenie i zarządzanie procesem wydawania aplikacji
  • Wytwarzanie narzędzi automatyzacji do obsługi potrzeb deweloperskich i operacyjnych
  • Definiowanie i zarządzanie stackiem technologicznym na infrastrukturze
  • Obsługa różnych narzędzi deweloperskich
  • Wsparcie w identyfikowaniu błędów w żywych systemach produkcyjnych
  • Codzienna pomoc dla zespołów deweloperskich

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux (Linia RedHat preferowana)
  • Wiedza na temat budowania i paczkowania aplikacji
  • Doświadczenie w językach skryptowych bash/ruby/python
  • Wiedza w zakresie systemów wersjonowania (Git preferowany)
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami deweloperskimi i produkcyjnymi
  • Praktyczne doświadczenie z systemami instalacji OS (Chef preferowany)
  • Doświadczenie z zakresu hostingu chmurowego (AWS, Azure, RightScale)
  • Podstawowa wiedza z zarządzania bazami danych
  • Mile widziane doświadczenie programistyczne oraz wiedza z zakresu CD/CI

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

w temacie wpisując numer referencyjny IT/DE/P/3852/18