Oferty pracy

Fronted Developer

Nr ref.: IT/FD/WRO/3916/18

Lokalizacja: Wrocław

Data dodania: 2018-10-29

Branża klienta:

  • Międzynarodowe środowisko
  • branża IT

Wynagrodzenie i benefity:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej po okresie próbnym
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie i zdrowie, prywatna opieka medyczna).
  • System multikafeterii (m. in karta sportowa)
  • Ciekawą pracę w rozwojowym środowisku.

Zadania:

  • Współpraca w departamencie Technologii we Wrocławiu jako Frontend developer
  • Ścisła kooperacja w zespołach Agile z developerami oraz bliska współpraca z biznesem i UX designerami
  • Odpowiedzialność za tworzenie komponentów UI.

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia komercyjnego jako Frontend Developer.
  • Biegła znajomość frameworków: ReactJS lub AngularJS/2/4/5/6.
  • Znajomość HTML5  i CSS/LESS/SASS.
  • Znajomość AJAX.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość narzędzi front-endowych (Webpack) i nowoczesnych bibliotek JS.
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git).
  • Doświadczenie
  • Proaktywność.

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

w temacie wpisując numer referencyjny IT/FD/WRO/3916/18