Oferty pracy

.NET Programista (Fullstack)

Nr ref.: IT/NP/W/2257/18

Lokalizacja: Warszawa

Data dodania: 2018-11-08

Branża klienta:

  • Międzynarodowa firma
  • Branża IT

Wynagrodzenie i benefity:

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet prywatnej opieki medycznej i kartę sportową)
  • Stabilne zatrudnienie

Zadania:

  • Praca przy różnych projektach: wdrożenie i utrzymanie (m.in. rozwój frontendu i backendu, integracja systemów magazynowych ERP).
  • Rozwój oprogramowania oraz utrzymanie,
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wdrożonych aplikacji oraz wprowadzanie ulepszeń w ich działaniu,
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej

Twój profil:

  • Min 1.5 - 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z front-endem/back-endem
  • Doświadczenie w pracy z technologiami back-end .NET 4.5, ASP.NET MVC, Entity Framework, XML, SQL Server
  • Doświadczenie w pracy z technologiami front-end HTML5, Css3, JavaScript, TypeScript, Angular
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne, pozytywne myślenie oraz chęć do nauki i poszerzania wiedzy

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

w temacie wpisując numer referencyjny IT/NP/W/2257/18