Oferty pracy

Senior .NET Developer

Nr ref.: IT/SND/K/3870/18

Lokalizacja: Kraków

Data dodania: 2018-09-11

Branża klienta:

  • Międzynarodowa firma
  • Branża IT

  • Będziesz częścią szybko rozwijającego się zespołu B2B FinTech
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Karty MultiSport
  • Zabawa, "równowaga między pracą i życiem" oraz spokojne środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Twórcza praca w bardzo doświadczonym zespole

Zadania:

  • Tworzenie i utrzymywanie produktów korporacyjnych FinTech przy użyciu bezserwerowych komponentów .NET, Angular i Azure
  • Mentor dla młodszych programistów, przeglądy kodu, proponowanie rozwiązań technicznych, omawianie wymagań z właścicielami produktów
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem podczas tworzenia projektów technicznych i rozwiązywania problemów projektowych

Twój profil:

  • Bardzo dobra znajomość C # i ASP.NET
  • Architektura aplikacji bez serwerów i wzorce projektowe
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie AzureAngular jest zaletą
  • Doświadczenia relacyjnych baz danych (SQL Server)

  • Umiejętności komunikacyjne, które umożliwiają dzielenie się wiedzą fachową w jasny i zrozumiały sposób oraz doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych
  • Dobre umiejętności przywódcze, umiejętności organizacyjne i czasowe, umiejętności podejmowania decyzji
  • Język angielski min. B2

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

w temacie wpisując numer referencyjny IT/SND/K/3870/18