Symulatory na pc

Symulatory na pc

Istnieje bardzo dużo gatunków gier komputerowych, w których można wyróżnić różnego rodzaju strzelanki, gry akcji, RPG, gry przygodowe ale również symulatory. I to właśnie symulatory umożliwiają graczom podjęcia czynności, których nie można wykonać w prawdziwych życiu a mogą to zrobić w grze. Symulatory na pc powstały już dawno temu – można powiedzieć, że od momentu, gdy komputer przestał wyświetlać tylko tekst.

Symulatory na pc – lot

Symulatory lotu pozywają grać w gry, których fabuła odbywa się w przestrzeni lotniczej. Dzięki nim, gracz może poczuć się bardzo realistycznie – jakby zasiadał w kokpicie samolotu. W realistyczny sposób odzwierciedlone są lotnika, kokpit sterowania czy wszystkie czynności związane z lotem.

Farming symulator

Kolejnym, bardzo znanym symulator jest tzw. farming symulator. Odnajdą się w nim nie tylko pasjonaci rolnictwa i ogrodów, ale także osoby z miasta, które chciałby choć przez chwilę pożyć na malowniczej i spokojnej wsi. Ten symulator pozwala na zarządzanie własnym gospodarstwem począwszy od sadzenia, nawożenia po zbiory plonów kończąc. Jest to bardzo popularne obecnie wśród wielu młodych ludzi, którzy chcą oderwać się od codziennych obowiązków i stresu.

Kierownica – truck driver

W tej grzej, użytkownik wciela się w kierowcę ciężarówki, który realizuje przewóz rzeczy dla przewoźników. To tam, gracz może zbierać pieniądze i inwestować w lepszy sprzęt i realizować bardziej opłacalne zlecenia. To pozwala mu zwiększać swój budżet i stać się bardzo szanowanym kierowcą.